Bizi Tanıyın

Organik Bi Bebe Hakkında

Form Stüdyo

14 yıllık mesleki ve bilgi tecrübelerimle danışanlarıma daha detaylı ve kapsamlı hizmet verebilmek için 2016 yılında ise kendi merkezimi kurma kararını vererek Form Studio’yu kurdum. Form Studio’ da diyet ve sporu birleştirerek beslenme ve diyet danışmanlığına devam ederken, danışanlarımın spor yapmaları için de reformer pilates ve bireysel egzersiz programlarını kapsayan egzersiz çalışmaları düzenledim.

Çocuklarda beslenme danışmanlığı, , gebe ve emzikli beslenmesi, sağlıklı beslenme, hastalıklarda diyet, kilo verme, kilo koruma, sporcu beslenmesi ve kurumsal beslenme danışmanlıkları yapmaktayız.

Diyetisyen Doktor Meltem Yaman

Benim Hikayem…

Merhaba! Ben Meltem Yaman Onmuş

1982 yılında İzmir’de doğdum. Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden bölüm üçüncülüğü ile mezun olarak bitirdim. Daha sonra Ege Üniversitesinde yüksek lisans ve doktora programını tamamlayarak ‘Dr. Diyetisyen’ ünvanını aldım. Kariyerime üniversitede öğretim üyesi olarak devam ettim. Pek çok kongre ve sempozyumda gerek katılımcı gerekse konuşmacı olarak bulundum. Ayrıca İzmir’de birçok zayıflama merkezi, endokrinoloji kliniği ve özel hastanede çalıştım. Bu süreçte binlerce danışanın hayatına dokunarak, sağlıklı beslenmeleri ve yaşam kalitelerinin artması için destek oldum.

Öğretim üyesi olarak verdiğim derslerdeki akademik bilgilerimin ve danışanlarımla ilgili tecrübelerimin ışığında, anne ve çocuk beslenmesi hakkında ‘Çocuğumun Beslenme Rehberi’ adlı kitabımı yazdım.

Benim Hikayem

2 yaşında dünya tatlısı bir kız çocuğuna sahibim. Çocuk beslenmesi hakkındaki bilgilerimi, çocuğum olduktan sonra tecrübeyle desteklemiş oldum. Daha sonra tüm tecrübe ve bilgilerimi hem kitabımda yazdım, hem de bu siteyi açarak sizlerle paylaşmak istedim. Çocuğumla beraber sadece onun beslenmesini değil, aynı zamanda ailemin beslenmesini de kolaylıkla planladım.

Çocuğumla mutfakta geçirdiğim harika dakikalar aynı zamanda onun sağlığına dikkat etmeme ve korumama imkan sağladı. Onunla birlikte hazırladığım tariflerimin de yeterli beslenme ve gelişmesine yardımcı olarak ihtiyacı olan besin öğelerini almasını destekledi.

Umarım sizlere de tüm bu bilgiler, ışık tutacaktır.