Online Beslenme Danışmanlığı

BEBEK VE ÇOCUK ONLİNE DİYET

1 AYLIK 300 – 3 AYLIK 750 TL

Yaşa uygun özel beslenme programı

Değişim listeleri, diyet kuralları

Bebek ve çocuklara uygun tarifler

Whatsapp üzerinden iletişim ve motivasyon

Haftalık takip ve diyet değişikliği

Whatsapp üzerinden gün içerisinde ulaşma imkanı

HAMİLELİK VE DOĞUM SONRASI ONLİNE DİYET

1 AYLIK 300 – 3 AYLIK 750 TL

Hamilelik ve emzirme durumunuza uygun özel online diyet programı

Değişim listeleri, tarifler ve diyet kuralları (süt arttırıcı tarifler, hamileliğe özel tarifler gibi), tüketilmemesi gereken besinler,

Whatsapp üzerinden iletişim ve motivasyon,

Haftalık kilo kontrolü ve diyet değişikliği,

Gerekli oldukça whatsapp üzerinden gün içerisinde ulaşma imkanı

 ONLİNE DİYET

1 AYLIK 300 – 3 AYLIK 750 TL

takipli-online-diyet-foto

Benimle çalışmaya karar verdiniz ve uzaktasınız o zaman online diyet için tam size göre! Mesafe olarak benden uzak olabilirsiniz ama aramızda kurduğumuz bağ ile bu uzaklığı hiç hissetmeyeceksiniz. Özellikle yaz aylarında farklı şehirlere veya ülkelere gidiyorsanız ve bana düzenli gelebilme ihtimaliniz yoksa bu konuda sizlere yardımcı olabilirim.

Online diyet sisteminde, sizin için özel hazırladığım diyetler ile fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacağım.

Eğer siz de bu süreci en sağlıklı ve doğru şekilde tamamlamak isterseniz doğru adrestesiniz. Bu yolculuğa birlikte başlamaya ne dersiniz?

Peki, nasıl?

Yapmanız gereken çok basit! Whatsapp üzerinden rahatlıkla bana ulaşabilirsiniz ve programa katılabilirsiniz.

Programı satın aldıktan sonra doldurduğunuz bilgi formunu ve son 3 ay içerinde yapılmış kan tahlillerinizi bana gönderebilirsiniz.

Bilgi formundaki bilgileri de (yaş, boy, beslenme düzeni ve spor alışkanlığınızı, hastalık ve kullandığınız ilaçlar) ister Whatsapp üzerinden bana yollayın, isterseniz formu sistemden doldurabilirsiniz.

Bilgi formu ve kan tahlillerinizi inceledikten sonra size özel hazırlayacağım diyet programınız için sizinle iletişime geçeceğim. Böylece yolculuğumuz başlamış olacak.

Sonraki haftalarda kilo kontrolünüzü takip ederek, diyet değişimlerinizi yapacağım. Hedefinize ulaşırken atacağınız adımlarla sağlığınızı korumanıza yardımcı olacağım.

Herhangi bir sorun olduğunda veya kafanıza takılan herhangi bir soru işaretinizde benimle gün boyu Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.