Spor Danışmanlığı

Hamile

Yoga, Grup Pilates, Reformer
Hamile
Hamile Pilatesi / Yoga / Reformer

– Hamilelik döneminde alınan kilolar nedeniyle bel ve sırt ağrıları, nefes alma zorluğu, duruş bozukluğu gibi rahatsızlıkların çözümü ve sağlıklı doğum yapabilmek için hamilelikte egzersiz şarttır.

– Pilates, yoga ve reformer sayesinde stres ve gerginliğiniz azalır. Duygusal dalgalanmalardan daha az etkilenirsiniz. Daha az kabızlık yaşarsınız. Ödemi vücudunuzdan uzaklaştırırsınız.

Doğum Sonrası Toparlanma

Reformer, Grup pilates, Kişisel Spor Koçu
Doğum Sonrası Toparlanma
Reformer

- Reformer, özel tasarlanmış bir aletle, vücudun belli noktalarına direnç uygulanarak yapılan özellikle omurga ve iskelet sağlığı için son derece faydalı bir egzersiz sistemidir.

- Vücudunuzu hızlı forma sokmanız, doğum sonrası vücudunuzu toparlamanız, alt karın kaslarını çalıştırmanızla sarkık karnınızdan kurtulmanız ve bazı güçsüz kasları güçlendirmeniz sağlanır.

- Aletle yapıldığından hareketleri düzgün yapar ve egzersizden tam fayda sağlarsınız.

Özel Grup Pilatesi

- Özel grup pilates dersi, eğitmeninizin sizleri rahatlıkla kontrol edebildiği ekonomik, sosyal ve eğlenceli bir derstir.

- Pilates karın kası, kalça ve bacak kaslarını güçlendirmeniz, esnekliğinizi, enerji düzeyinizi arttırmanız, yaşlanma sürecini yavaşlatarak genç kalmanız, doğum sonrası vücudunuzu forma sokmanızı hedefleyen bir egzersiz programıdır.

Kişisel Spor Koçu

- Kişisel spor koçunun size özel hazırlayacağı antrenman ile hedeflediğiniz sağlıklı kiloya ulaşmanız amaçlanır.

-Kişisel fitness antrenmanı, Trx, 4d Pro, Matwork pilates ve Reformer pilatesi kapsar.

Çocuk

(Grup Pilates)
Çocuk
-Özel çocuk grup pilates dersi, eğitmenin çocuğunuzu rahatlıkla kontrol edebildiği ekonomik, sosyal ve eğlenceli bir derstir.

- Pilates çocuğunuzun, hareket düzeyini arttıran, fiziksel gelişiminin yanı sıra sosyal gelişimini de destekleyen egzersiz programıdır. Dikkat ve konsantrasyonunu arttırarak okul başarısını destekler.

Anne – Çocuk

(Grup ve Bireysel Pilates)
Anne – Çocuk
-Özel anne - çocuk grup pilates dersi, ekonomiktir.

-Çocuğunuzla birlikte kaliteli vakit geçirme imkanı sunar. Hem eğlenir hem de çocuğunuzla spor yapma imkanı bulursunuz.

- Çocuğunuza model olarak sporu hayatının bir parçası haline gelmesini sağlarsınız.